• KELKİT OSB MAHALLESİ BEYLİKBÜKÜ CAD. NO:8 ERBAA / TOKAT
  • 0 (356) 715-8283
  • dumanlartekstil@yahoo.com

Hakkımızda

Hakkımızda

1975 Yılında Çorap, Çamaşır ve Tekstil ürünleri satmak amacıyla ticaret hayatına başlayan DUMANLAR A.Ş.    1986 Yılında İmalat Hayatına Başlamış ve kendi Markasını (BİTKE-MOFİY-BAFİY) oluşturarak ürettiği ürünleri iç ve dış pazara sunmuştur.

      DUMANLAR A.Ş. birkaç mekanik makine ile başlattığı çorap üretiminde , bugün Türkiye'nin en geniş makine parkına sahip sayılı firmalarından biri haline gelmiştir. Çorap, Çamaşır ve Tekstil ürünlerinin üretimindeki yatırımları ve ülkemizin tekstil ihracatındaki her yıl artan katkısıyla DUMANLAR A.Ş. istikrarlı bir gelişme göstermektedir.

        DUMANLAR A.Ş. 'ın bu gelişmesi ; güçlü sermaye yapısı, başarılı yönetimi, gelişen teknolojiye ayak uydurması, değişen tüketici eğilimlerini dikkate alması gibi çeşitli etkenlere dayanıyor.  

      Yıllardır diş pazarlarda iyi bir fason üretici olarak görülen Türk çorap sektöründe, DUMANLAR A.Ş. önce çorap, ardından Çamaşır ve Tekstil ürünlerinde kendi markası (BİTKE-MOFİY-BAFİY) ile yaygınlaşıyor olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 '' KALİTE HERŞEYDEN ÖNCE GELİR ''

       BİTKE ÇORAP gün geçtikçe tekstil sektöründe daha iyi olmak için kendi markasını Uluslararası platformda ve iç piyasada yüksek kalitede hammadde kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamak için  '' KALİTE HERŞEYDEN ÖNCE GELİR '' İlkesi ile yoluna devam etmektedir.

      BİTKE ÇORAP 5130 metrekare kapalı alanda aylık 450.000 çift çorap ve 100.000 adet de tekstil ürünü üretmektedir. Sektörde yeniliğe açık, geleceği görebilen, hep bir adım önde geleceğe uyum sağlayabilen kadroya sahiptir.

     Firmamız Modern tesislerinde ürettiği ürünlerinde toplam kalite standartlarını benimsemiş,  sipariş anından teslimata kadar takipçisi olmuştur.

WhatsApp